دانلود آهنگ بی کلام آرامش دهنده | برای افزایش تمرکز | برای افزایش انرژی

دانلود آهنگ بی کلام آرامش دهنده | برای افزایش تمرکز | برای افزایش انرژی

در این مقاله لینک دانلود و پلی مجموعه آهنگ بی کلام آرامش دهنده، آهنگ برای افزایش انرژی در زمان استراحت، آهنگ ارام برای خواب و … قرار داده شده است. بارها برای هر کدام از ما پیش آمده است که با آهنگی خاص شاد و یا بسیار غمگین میگردیم. پس تاثیر موسیقی بر حالت روحی بر همگان واضح و قابل درک است. اما آیا موسیقی هنگام مطالعه برای افزایش تمرکز به کمک میکند؟ آیا باید نوع خاصی از موسیقی را در هنگام مطالعه انتخاب نمایید؟ آیا گوش دادن موزیک و اهنگ بی کلام ملایم برای آرامش اعصاب خوب است؟ در ادامه ابتدا به این سوالات پاسخ خواهیم داد. سپس لینک دانلود مجموعه اهنگ بی کلام آرامش دهنده طبیعت، بهترین آهنگ های بی کلام ایرانی و خارجی، نویز سفید، آهنگ برای بالا بردن انرژی و … را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

دانلود آهنگ بی کلام آرامش دهنده برای مطالعه

می دانم که بی صبرانه می خواهید به سراغ دانلود آهنگ بی کلام آرامش دهنده برای گوش دادن هنگام مطالعه بروید. اما ابتدا شما باید بدانید آیا این کار باعث بهبود عمکرد مطالعه شما خواهد شد یا نه! بر اساس پزوهش ها و تحقیقات انجام شده، موسیقی بی کلام می تواند در درجه یادگیری تاثیر مثبت داشته باشد. بالعکس آن، موسیقی همر اه با آواز میزان یادگیری را کاهش می دهد.

توجه داشته باشید شما زمانی میتوانید بهترین نتیجه را از موسیقی بی کلام بگیرید که آن را پس زمینه گوش دهید. پس هنگام مطالعه صدای آهنگ باید کم و با فاصله باشد. این کار باعث می شود موسقی در بک گراند صداها باشد و شما هم چنان بتوانید تمرکز خود را حفظ کنید.

چند نکته مهم در انتخاب آهنگ برای مطالعه:

  • برای درس های ریاضی، بهتر است در زمان استراحت قبل از شروع درس قطعه ای موسیقی گوش دهید. سپس در سکوت مطالعه را انجام دهید. ثابت شده است که گوش دادن قطعه ای از بتهوون یا موتسارت قبل از دروس انتزاعی برای مدت 15-20 دقیقه اول مطالعه بسیار تاثیر گذار است.
  • در زمان حفظ کردن کلمات، به موسیقی بی کلام مانند نویز سفید یا صدای طبیعت گوش دهید. دانلود یک آهنگ بی کلام آرامش دهنده و گوش دادن در هنگام حفظ کلمات، قدرت یادآوری شما را بیشتر می کند.
  • حکم ثابت و قعی برای اینکه همگان بتوانند با موسیقی درس بخوانند وجود ندارد. خود را بشناسید. افراد برون گرا تمایل بیشتری به گوش دادن موسیقی هنگام مطالعه دارند.
  • اگر در زمان انجام کاری صداهای محیط تمرکز شما را از بین میبرد. حتما آهنگ های بی کلام به شما کمک خواهند کرد تا تمرکز خود را بازیابید.
  • از انتخاب آهنگ هایی که با آن ها خاطره دارید(چه خاطره خوب یا بد)، بپرهیزید. این کار تمرکز شما را به شدت پایین می آورد.

مطالعه مقاله: نقشه ذهنی ، روشی مناسب برای خلاصه نویسی و درک عمقی مطالب

دانلود آهنگ بی کلام آرامش دهنده برای خواب

همه ما وقایع یک روز را می خواهیم در پایان شب در ذهنمان مرور کنیم. گاهی وقایع خوشایند نیستند. گاهی چنان دغدغه ها ذهن ما را آشفته می کنند که تا سعت ها بهد از رفتن به رخت خواب هنوز بیدار هستیم. موسیقی کمک می کند تا ذهن خود را قبل از خواب به آرامش برسانیم و سریع تر به خواب برویم. برای قبل از خواب فقط موسیقی هایی که ریتم ملایم دارند مانند نویز سفید مناسب ترین هستند. هم چنین می توانید از فایل های صوتی که حالت مدیتیشن دارند و شما را به سمت ناخود آگاهتان می کشانند استفاده کنید. در ادامه می توانید با دانلود مجموعه آهنگ بی کلام آرامش دهنده برای خواب، خود را برای داشتن یک خواب آرام آماده نمایید.

مجموعه 1 – آهنگ بی کلام برای مطالعه و تمرکز

مجموعه 2 – آهنگ بی کلام برای مطالعه و تمرکز

دانلود آهنگ بی کلام آرامش دهنده برای خواب

مجموعه 3- آهنگ بی کلام برای خواب

دیدگاهتان را بنویسید